Nasza oferta

WAX 4 YOU oferuje indywidualny wybór wśród wiodących metod usuwania owłosienia.  

WAXING – depilacja woskiem twardym bezpaskowym i miękkim.

FILM WAX (wosk twardy) - bezpaskowy wosk, który bardzo dobrze sprawdza się w depilacji delikatnej skóry i szczególnie wrażliwych miejsc. Zalecana długość włosa od 0,5 cm do 1 cm.

DEPILACJA WOSKIEM BEZPASKOWYM TWARDYM  – technika oparta na nałożeniu ciepłego wosku za pomocą szpatułki, po zastygnięciu, zerwaniu go. Jest to metoda gwarantująca delikatność zabiegu. Podrażnienie skóry po zabiegu jest mniejsze niż w przypadku zastosowania wosku miękkiego. Zalecana długość włosa 0,5 cm do 1 cm.

DEPILACJA WOSKIEM MIĘKKIM - na skórę aplikowana jest cienka warstwa ciepłego wosku za pomocą aplikatora roll-on. Depilacja woskiem miękkim jest metodą stosowaną na duże powierzchnie ciała - aplikacja i usuwanie przy pomocy pasków umożliwia szybkie usunięcie włosów. Zalecana długość włosów od 0,5 cm do 1 cm.

SUGARING - SŁODKA DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ
niezwykle delikatna metoda depilacji, przeznaczona dla osób z chorobami skóry ze skłonnością do alergii, źle znoszących depilację woskiem, nadaje się do stosowania przy skórze naczyniowej i żylakach, nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników. Zawiera surowce naturalne cukier, wodę i sok z cytryny. Delikatność metody związana jest między innymi z kierunkiem wyrywania włosów (wyrywamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów), co pozwala uniknąć podrażnienia mieszków włosowych. Pasta cukrowa jest od stuleci stosowana przez kobiety z Bliskiego Wschodu jest produktem antyseptycznym, naturalnie zapewniającym doskonałą higienę w trakcie wykonywania zabiegu, co gwarantuje brak jakichkolwiek powikłań po depilacji. Włoski usuwane są dokładnie, całkowicie, nie są urywane, można ją stosować na bardzo krótkie włoski, już od długości 2-3 mm, ale nie zawsze zalecana przez nas długość to 0,5 cm do 1 cm.

DEPILACJA EPILFREE to profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych usuwa 80% owłosienia.

DEPILACJA BRAZYLIJSKA to całkowita depilacja miejsc intymnych u kobiet i mężczyzn. U kobiet owłosienie jest usuwane ze wzgórka łonowego, warg sromowych i między pośladkami. U mężczyzn owłosienie jest usuwane powyżej i wokół penisa  z worka mosznowego i między pośladkami.

Wszystkie rodzaje bikini depilujemy woskiem twardym, który gwarantuje mniej bólu podczas zabiegu lub pastą cukrową, która nie podrażnia skóry.

DLA NIEJ
Depilacja brazylijska  inaczej:
Brazylijski Hollywood Cut - włosy łonowe są całkowicie usuwane również w bruździe międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka.
Brazylijski Landing Strip - pozostawiamy wąski pasek na wzgórku łonowym pozostałe włosy usuwamy również w bruzdzie międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka.
Brazylijski Triangle - pozostawiamy trójkąt na wzgórku łonowym pozostałe włosy usuwamy również w bruździe międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka.
Bikini klasyczne - depilacja włosów na linii bikini.
 Bikini kalifornijskie - depilacja włosów na linii stringów.

DLA NIEGO
• Bikini Man - depilacja włosów na linii bikini.
Brazylijski Man - depilacja owłosienia miejsca intymnego bez worka mosznowego i bruzdy międzypośladkowej.
Brazylijski Hollywood Man - całkowita depilacja miejsca intymnego z workiem mosznowym włącznie i bruzdą międzyposladkową.