Oferta

Oferuję indywidualny wybór wśród wiodących metod usuwania owłosienia.  

WOSK TWARDY DEPILACJA BEZPASKOWA to wosk, który bardzo dobrze sprawdza się w depilacji delikatnej skóry i szczególnie wrażliwych miejsc. Zalecana długość włosa od 0,5 cm do 1 cm.

DEPILACJA WOSKIEM BEZPASKOWYM TWARDYM  – technika oparta na nałożeniu ciepłego wosku za pomocą szpatułki, po zastygnięciu, zerwaniu go. Jest to metoda gwarantująca delikatność zabiegu. Podrażnienie skóry po zabiegu jest mniejsze niż w przypadku zastosowania wosku miękkiego. Zalecana długość włosa 0,5 cm do 1 cm.

WOSK MIĘKKI  DEPILACJA PASKOWA - na skórę aplikowana jest cienka warstwa ciepłego wosku. Depilacja woskiem miękkim jest metodą stosowaną na duże powierzchnie ciała usuwanie wosku przy pomocy pasków umożliwia szybkie usunięcie włosów. Zalecana długość włosów od 0,5 cm do 1 cm.

SŁODKA DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ
- niezwykle delikatna metoda depilacji, przeznaczona dla osób z chorobami skóry ze skłonnością do alergii, źle znoszących depilację woskiem, nadaje się do stosowania przy skórze naczyniowej i żylakach, nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników. Zawiera surowce naturalne cukier, wodę i sok z cytryny. Delikatność metody związana jest między innymi z kierunkiem wyrywania włosów (wyrywamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów), co pozwala uniknąć podrażnienia mieszków włosowych. Pasta cukrowa jest od stuleci stosowana przez kobiety z Bliskiego Wschodu jest produktem antyseptycznym, naturalnie zapewniającym doskonałą higienę w trakcie wykonywania zabiegu, co gwarantuje brak jakichkolwiek powikłań po depilacji. Włoski usuwane są dokładnie, całkowicie, nie są urywane, można ją stosować na bardzo krótkie włoski, już od długości 2-3 mm, ale nie zawsze zalecana przez nas długość to 0,5 cm do 1 cm.


DEPILACJA BRAZYLIJSKA to całkowita depilacja miejsc intymnych u kobiet i mężczyzn. U kobiet owłosienie jest usuwane ze wzgórka łonowego, warg sromowych i między pośladkami. U mężczyzn owłosienie jest usuwane powyżej i wokół penisa  z worka mosznowego i między pośladkami.

Wszystkie rodzaje bikini depilujemy woskiem twardym, który gwarantuje mniej bólu podczas zabiegu lub pastą cukrową, która nie podrażnia skóry.

DLA NIEJ
Depilacja brazylijska  inaczej:

Brazylijski Hollywood Cut - włosy łonowe są całkowicie usuwane również w bruździe międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka
.
Brazylijski Landing Strip - pozostawiamy wąski pasek na wzgórku łonowym pozostałe włosy usuwamy również w bruździe międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka.

Brazylijski Triangle - pozostawiamy trójkąt na wzgórku łonowym pozostałe włosy usuwamy również w bruździe międzypośladkowej i na linii od majtek do pępka.

Bikini klasyczne - depilacja włosów do linii bikini.

 Bikini kalifornijskie - depilacja włosów na linii stringów.

DLA NIEGO
• Bikini Man - depilacja włosów do linii bikini.

Brazylijski Man - depilacja owłosienia miejsca intymnego bez worka mosznowego i bruzdy międzypośladkowej.

Brazylijski Hollywood Man - całkowita depilacja miejsca intymnego z workiem mosznowym włącznie i bruzdą międzyposladkową.